02.07.2025

Призначено нового керівника Одеської обласної прокуратури та двох його заступників

Кадрові зміни відбулись в Одеській обласній прокуратурі: призначено нового керівника. Згідно з наказом Генерального прокурора України, ним став Андрій Сваток.

Андрій Сваток

Андрій Сваток

Його кандидатуру підтримала Рада прокурорів України – за результатами розгляду досвіду, професійних якостей і відповідності вимогам законодавства.

Про це повідомили сьогодні в Одеській обласній прокуратурі.

Андрій Сваток в органах прокуратури працює понад 15 років, 9 з них – на керівних посадах. З 2023-го працював першим заступником керівника Київської обласної прокуратури.

Першим заступником нового керівника Одеської обласної прокуратури призначено Сергія Дяченка, а заступником – Костянтина Мерімеріна.

Сергій Дяченко в органах прокуратури із 2012 року. Обіймав посади прокурора, старшого прокурора, а також заступника керівника у місцевих прокуратурах Івано-Франківської та Київської областей. Надалі працював на керівних посадах у Київській обласній прокуратурі, де очолював відділи та управління з нагляду за додержанням законів Національною поліцією України.
 
Костянтин Мерімерін розпочав роботу в органах прокуратури у 2007 році на посаді помічника прокурора Братського району Миколаївської області. Працював на керівних посадах у прокуратурах Миколаївської та Одеської областей, очолював прокуратуру Вінницької області.  В Офісі Генерального прокурора обіймав адміністративні посади в управліннях, що здійснюють нагляд за додержанням законів Національною поліцією України та організацію процесуального керівництва.

Інформагентство «Вікна-Одеса»

 

06.07.2025.

Новый краеведческий альбом: объявлена подписка

Одесса занимает значительное место в этом кинопроизведении, и для одесских краеведов фильм давно служит своеобразным визуальным справочником, демонстрирующим, как выглядел город конца 1920-х годов. Многочисленные попытки идентификации каждого кадра предпринимались и раньше, однако этот альбом впервые объединяет детальные описания локаций (профессиональное название мест съемок) с их историей. Это особенно важно, учитывая, что многие реалии того времени (от аспектов политических и социальных до бытовых) уже утратили свою очевидность для современного читателя.

Иллюстративная часть альбома построена по принципу следования за фильмом. Страницы издания описывают каждый кадр, а там, где действие происходит в Одессе, дается подробное описание соответствующего места и того, что на нем изображено. Особое внимание уделено пояснениям к кадрам, требующим введения в исторический или культурологический контекст. По признанию авторов, не все кадры фильма удалось «привязать к местности», поэтому они выражают надежду, что читатели смогут помочь в дальнейшем распознавании пока еще не определенных локаций.

читати повністю
Реклама альбомов 300
Оцифровка пленки
Одеський центр дослідження Голокосту 300
Загружается...